עשרה מרכיבים לשמירת הנעורים

1

גורמי לחות – חומצות אמינו, חומצה לקטית, אוריאה

מרכיבים חיוניים שבנוכחותם רמת הלחות (המיום) של העור עולה באופן משמעותי, דבר המעודד שיפור תהליכים ברקמה וחידוש תאים באופן תקין ומבוקר.
קיימים בתכשירים: גולד קרם, גולד מדיום קרם, פיור קרם, אנטירוזין, רטינול אקטיב, סירום מתקן-barier serum, מולטי פרוטקטור.

2

חומצות שומן חיוניות, הרכב בלתי נפרד מתכשירי לחות איכותיים

מרכיבים אלו שומרים על לחות העור ומונעים אידוי הלחות (המיום) משכבת העור החיצונית, תורמים לריכוך העור וסידור תאי השכבה הקרנית באופן למילרי, ומשלימים את מלאי השומנים הרלוונטים שהעור מפסיק להפריש עם התקדמות הגיל.
קיימים בתכשירים: גולד קרם, גולד מדיום קרם, פיור קרם, אנטירוזין, רטינול אקטיב, סירום מתקן-barier serum, מולטי פרוטקטור.
פיטו וויטנינג קרם, אזו קרם, רטינול אקטיב, רילקסר מאסק, אלפא בטא.

3

ויטמין C

אחד המרכיבים הותיקים והידועים בקוסמטיקה עשרות שנים, בשנים האחרון סונטז לניגזרת יציבה ופעילה יותר, ״אסטר c״
ויטמין עטוף בשעוות דקלים המשמרת את ייציבות הויטמין, מוליכה היטב דרך תאי העור המתים ומפחיתה באופן משמעותי את הגירוי שמעורר הויטמין בריכוז גבוה.
סגולת הויטמין הידוע: משמש כנוגד חמצון חזק השומר על תאי העור בכל שכבות האפידריס, מעודד ייצור חלבוני קולגן ושל כל תורם למיצוק, מעכב ייצור פגמנט ובשל כל מבהיר. מתאים לכל סוגי העור ולעור הבוגר בפרט. רצוי לשימוש בעור של מעשנים, סכרתיים ולשיקום לאחר פרוצידורות קוסמטיות פולשניות.
קיים בתכשירים: גולד קרם / גולד מדיום. אנטירוזין, barier serum, מולטי פרוטקטור, רילקסר מאסק, פיור קרם.

4

רטינול – המרכיב העוצמתי ביותר לטיפול בנזקי הגיל ועיכוב הזדקנות העור

נוגד חמצון עוצמתי, מעודד תהליכי בניה וייצור חלבונים בדרמיס (העור החי) ושל כך תורם למיצוק העור באופן עוצמתי.
רטינול (מרכיב פעיל ברוטו) לצד מרכיבים מחדשים כמו חומצות אלפא ובטא הידרוקסי יפיק תועלת של חומצה רטינואית (מרכיב פעיל נטו), מרכיב זה מחדש את תאי העור באופן עוצמתי ביותר, טיפול חשוב לעור בשל זירוז חלוקת תאי האור שנעשית עיטית עם התקדמות הגיל.
קיים בתכשירים: רטינול אקטיב (לצד חומצות) וזה התכשיר היחיד האסון לנשים הרות ומניקות.
מולטי פרוטקטור, מולטי נידס קרם עיניים.

5

חומצה גליקולית

מלכת החומצות. חומצה אלפא הידרוקסית מופקת מענבים, מולקולה קטנה בעלת יכולת חדירה קלה בין תאי העור המנתקת את החיבורים הבין תאיים ובשל כך תורמת לקילוף יעיל של תאי העור, שימוש קבוע בתכשירים המכילים מרכיב זה מפחית באופן משמעותי את קצב הזדקות העור. קיימת בתכשירים קוסמטים מרוכזים מגוונים למטרת חידוש עדין / עוצמתי לצד מרכיבים נוספים.
קיימת בתכשירים:
אלפא בטא, פיטו וויטנינג קרם, רטינול אקטיב.

6

חומצה היאלרונית

קיימת ברקמות גופינו במשקל יבש של 15 גרם, משתתפת במגוון רחב של תהליכים, בקוסמטיקה וברפואה האסתטית עושים שימוש מגווון למספר מטרות בשל יכולתה להחזיר מים ביחס של 1:1000, החדרה באמצעות מזרק למילוי נפחים שירדו בעור. החדרה באמצעות מכשור קוסמטי ורפואי להגברת הלחות וזירוז תהליכים (אולטרסאונט, מזותרפיה רפואית ), חומר ריכוך ולחות עוצמתית לתאי העור בשכבה החיצונית (הקרנית).
קיימת בתכשירים:
גולד קרם, גולד מדיום, פיור קרם barier serum, מולטי פרוטקטור, מולטינידס קרם עיניים, מולטינידס קרם צוואר ודקולטה.

7

ארבוטין – חומר הבהרה מופק מצמח הדמדמנית, אוכמניות ובאגסים

ארבוטין הינו חומר הבהרה מהסוג המעכב את ייצור המלנין ובשל כך מפחית משמעותית את כתמי העור המופיעים עם התקדמות הגיל. תוצאת הבהרה עוצמתית תתקבל בשימוש מתמשך בתכשיר המכיל ארבוטין לצד תכשיר מחדש מותאים.
קיים בתכשירים: אנטירוזין, מולטינידס קרם צוואר ודקולטה.

8

פפטידים ביוממטים – הננו טכנולוגיה של הקוסמטיקה המודרנית

מגוון רחב של פפטידים בעליי יכולת לשיפור וזירוז תהליכי בניית חלבונים באופן קבוע ובשל כל תורמים למיצוק ועיכוב הזדקנות העור.
היתרונות הבולטים של הפפטידים, שזה מרכיב פשוט פעיל ויעיל בכל סוג עור , ללא גירוי, מוכח מחקרית, ניתן לשימוש ללא הגבלה וללא התרגלות בעייתית למרכיב זה עמיד בתנאי שימור מגווונים.
החיסרון היחיד – תוצאה ראשונית מתקבלת רק לאחר 60-90 ימי שימוש רציף מינימום.
קיימים בתכשירים:
גולד קרם, גולד מדיום קרם, מולטי נידס קרם עיניים, מולטי נידס קרם צוואר, מולטי פרוטקטור.

9

סנני קרינה

קיימים סננים כימיים ופיזיקליים אשר יחד מהווים חסם שמש עוצמתי למספר דקות עד שעות (תלוי הרכב). שימוש קבוע בתכשיר הגנה יהווה הטיפול החשוב ביותר בנזקי הגיל הסביבתיים ויעכב באופן משמעותי את הזדקנות העור!
תכשיר המכיל סנני קרינה חייב להמרח החל מהחשיפה הראשונה לשמש גם בשעות הבוקר ויש לחדש את שכבת ההגנה בכל כמה שעות (תלוי הרכב spf).
קיימים בתכשיר: מולטי פרוטקטור.

10

כוח רצון והתמדה. מרכיב קיים בכל אדם הרוצה לשמר את מראה העור הצעיר

הטיפול הקוסמטי יכול להוות מעיין נעורים בעיקר היום בעידן המודרני שקיימים מרכיבים המתגבשים לתכשירים עוצמתיים מופלאים המובילים לשינוי ניקר במראה העור.
ההזדקנות הינה תהליך חיים טבעי, בעל השפעות נפשיות ופיזיולוגיות. העור ישקף לנו, בדרכו, אירועים ושינויים המתחוללים בגוף. השינוי הבולט ביותר שניתן להבחין בו על פני העור, הינו תהליך ההזדקנות, המלווה בהופעת קמטים, קמטוטים, חוסר ברק, כתמים וירידה בטונוס שרירי הפנים.
הטיפול היעיל ביותר הוא הטיפול המעכב וכל הצלחת טיפול תלוייה באופן מלא בטיפול הבייתי באמצעות כוח רצון, סבלנות והתמדה.