מקסימום חידוש במינימום גירוי

חידוש העור הינו החלק החשוב ביותר בטיפול בסימני הגיל, הבהרת כתמי מלנין, הטיפול במרקם וחלק בלתי נפרד בטיפול בעור האקנתי.
בחירת תכשיר החידוש חייבת להעשות ע׳י קוסמטיקאית מוסמכת שמכירה את שלל חומרי הגלם המיועדים לתכשירים שמטרתם היא חידוש, בהתאמת התכשיר יש להתחשב במספר דברים. גיל, גוון, סוג העור, רגישות, תנאי חשיפה לשמש יום יומיים ומטרת הטיפול מעבר לחידוש.תכשירי החידוש מורכבים ממגוון עשיר של חומרי גלם משובחים המהווים פילינג יום יומי למטרות שנות. בין המרכיבים, חומצות אלפא הידרוקסי: גליקולית, פיטית, לקטית, צטרית, מנדלית. וחומצה אזלאית התורמת את חלקה להבהרה ואיזון הפרשת השומן בעור שמן / שמן בעייתי. נגזרות מגוונות של רטינול ועוד. לצד המרכיבים התורמים לחידוש ישנם מרכיבים לריכוך העור, הרגעה, שיקום ולחות המפחיתים משמעותית את הגירוי הנלווה לשימוש בתכשירי חידוש.
מה ההבדל בין תכשיר חידוש קוסמטי לבין תכשיר חידוש רפואיים הניתנים במרשם.
תכשירים קוסמטים הינם פורמולות מגוונות שמכילות הרבה מעבר למקלפים, בחירת המרכיבים מתחשבת במטרת החידוש ולא רק בחידוש עצמו. בהבהרה למשל רופא ירשום תכשירים עוצמתיים שיכולים להבהיר את העור אבל במקביל לגרום לגירוי יתר, יובש, הצפה נוספת של כתמים כחלק מתופעת הלוואי של השימוש בתכשיר, משיכה לשמש ודיקוק העור באופן משמעותי בגלל השימוש בחומצה הרטינירות והידרוקוטיזון המקובלים ברוב תכשירי החידוש הקיימים ברפואה.
בתכשירי קיי בי פיור המחדשים מכילים ריכוזים שונים של חומצות המופקות מהצומח המחדשות את העור באופן יום יומי ומבוקר ושאינו גורם לגירוי יתר, בנוסף הטיפול בתכשיר מלווה ע"י הקוסמטיקאית המוסמכת באופן קבוע תוך כדי מעקב על השינויים והתאמת תוכנית טיפול בהתאם למצב הנתון במפגשי הביקורת אצל הקוסמטיקאית.
לעור הבוגר בטיפול במרקם העור וקמטים גם כן מקובל ברפואה לעשות שימוש במרכיבים כמו חומצה רטינואית וקורטיזון המדקקים את העור באופן משמעותי למטרת חידוש ומיצוק.
אצל הקוסמטיקאית שהוסמכה עי חברת קיי ביי פיור, ינתן מענה מקיף הכולל תכשיר חידוש פעיל בהתאם למטרת הטיפול הכוללת, לצד תכשיר לחות המכיל מרכיבים פעילים כמו נוגדי חמצון, חומרי שיקום וקומפלקס של פפטידים ביוממטים הממעודדים ייצור חלבונים באופן קבוע הניתנים לשימוש יום יומי על כל חלקי העור.